/

Vsaďte si na SPARTAK

Přichystali jsme si pro vás opravdovou BOMBU!!!

Domluvili jsme spolupráci s přední sázkovou kanceláří MAXITIP. Ta vypsala kurzy na odvetná semifinálová utkání extraligy nohejbalu. MAXITIP má navíc 200 Kč zdarma ke každému založenému účtu. Vsadíte si na Spartak v kurzu 1,7?

Jak se zaregistrovat?

Klikněte na tento odkaz: https://www.maxitip.cz/cs/registrace/?c=SPARTAK, vyplňte vaše registrační údaje a odešlete. Dále je nutné do 30 dnů váš účet verifikovat dle zákona. Buď musíte navštívit pobočku MAXITIPu (nejbližší se nachází v Koruně v Brandýse nad Labem) nebo přijďte v sobotu na náš zápas, kde budou mít zástupci MAXITIPu svůj stánek a kde vám účet ověří. V obou případech nezapomeňte na občanku.

Při registraci přes odkaz výše a následné verifikaci účtu získáte okamžitý aktivační bonus 200 Kč a vstupní bonus až 100.000 Kč (10 % k prvnímu vkladu). Podmínky si přečtěte na webu MAXITIPu.

V případě dotazů k verifikaci účtu, vkladů a problémů při registraci se obracejte výhradně na email podpora@maxi-tip.cz nebo navštivte pobočku v Brandýse.

MAXITIP má nejvyšší hladinu kurzů na trhu a přijímá i vysoké sázky.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.